Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47587717・Puškinova 16, 08001 Prešov・Založené 2014
Obrat 2022
1 817 €
+0,0 %Zisk 2022
1 624 €
−1,9 %Aktíva
2 144 €
−36 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
+9,7 %Zadlženosť
802,3 %
+204 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
89,4 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
75,7 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
-10,8 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,12
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 624 €
−1,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
+9,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 1 667 € | 1 817 € | 1 817 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 1 667 € | 1 817 € | 1 817 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 1 667 € | 1 817 € | 1 817 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 1 534 € | 1 656 € | 1 624 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 0 € | 3 390 € | 3 348 € | 2 144 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 0 € | 3 390 € | 3 348 € | 2 144 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 0 € | 3 390 € | 3 348 € | 2 144 € |
| Položka | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 0 € | 3 390 € | 3 348 € | 2 144 € |
| Vlastné imanie | 0 € | −18 tis. € | −17 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −25 tis. € | −23 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 1 534 € | 1 656 € | 1 624 € |
| Záväzky | 0 € | 22 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 22 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Prinz Eugensstr. 44, 1040 Vienna-A, Rakúska republika
Adresa Atila ut. 17/Fsz 2, 1013 Budapešt, Maďarsko
Adresa Prinz Eugensstr. 44, 1040 Vienna-A, Rakúska republika
Adresa Atila ut. 17/Fsz 2, 1013 Budapešt, Maďarsko
Adresa Prinz Eugensstr. 44, 1040 Vienna-A, Rakúska republika
Adresa Atila ut. 17/Fsz 2, 1013 Budapešt, Maďarsko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.