Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47587792・Ulica Jozefa Adamca 9983/24, 91701 Trnava・Založené 2014
Obrat 2025
42 tis. €
+53 %Zisk 2025
20 tis. €
+5 472 %Aktíva
47 tis. €
+76 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+93 %Zadlženosť
12,2 %
−7,9 ppHrubá marža
91,5 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,6 %
+46 ppZisk / výnosy
ROA
42,9 %
+42 ppRentabilita aktív
ROE
48,8 %
+47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,48
+90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+3 104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
+97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 289 € | 633 € | 362 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 422 € | 155 € | 340 € | 2 320 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 47 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 106 € | 1 124 € | 1 249 € | 5 716 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 41 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 47 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 289 € | 633 € | 362 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 2 776 € | 3 554 € | 5 368 € | 5 713 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 252 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 776 € | 3 554 € | 5 368 € | 4 961 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Potravinárska 1769/28, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Tehelná 5763/19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Komenského 2653, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Potravinárska 1769/28, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Komenského 2653, 06901 Snina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.