Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47588535・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2013
Obrat 2024
120 tis. €
+46 %Zisk 2024
2 991 €
+86 %Aktíva
129 tis. €
+121 %Vlastný kapitál
5 062 €
+144 %Zadlženosť
96,1 %
−0,4 ppHrubá marža
28,5 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,3 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
59,1 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,41
−84 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 300 €
+12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,4 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 217 € | 66 tis. € | 82 tis. € | 119 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 158 € | 34 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 66 tis. € | 82 tis. € | 120 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 589 € | 34 € | 1 608 € | 2 991 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 26 € | 2 242 € | 1 309 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 15 tis. € | 58 tis. € | 129 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 754 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 754 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 15 tis. € | 58 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 2 582 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 812 € | 9 072 € | 9 269 € | 92 tis. € |
| Finančné účty | 690 € | 3 258 € | 49 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 15 tis. € | 58 tis. € | 129 tis. € |
| Vlastné imanie | 429 € | 463 € | 2 071 € | 5 062 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 982 € | −4 571 € | −4 537 € | −3 429 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 589 € | 34 € | 1 608 € | 2 991 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 14 tis. € | 56 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 599 € | 599 € | 599 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 474 € | 14 tis. € | 6 623 € | 85 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 49 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Novozámocká 64/72, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Modranská 296/64, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Suvorovova 1630/18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Novozámocká 64/72, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Novozámocká 64/72, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Modranská 296/64, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Modranská 296/64, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Suvorovova 1630/18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Ateliér Artemisia s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.