Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47588632・Hollého 1212/36, 053 11 Smižany・Založené 2013
Obrat 2025
24 tis. €
+60 %Zisk 2025
−13 tis. €
−2 952 %Aktíva
8 558 €
−36 %Vlastný kapitál
−14 tis. €
−1 553 %Zadlženosť
264,4 %
+158 ppHrubá marža
-7,0 %
−56 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-55,5 %
−53 ppZisk / výnosy
ROA
-154,4 %
−151 ppRentabilita aktív
ROE
94,0 %
+43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+4,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−13 745 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,6 %
+363 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−62 €
+85 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 164 € | 8 954 € | 7 227 € | −1 657 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −54 € | −478 € | −433 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 308 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 308 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 863 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 8 558 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 240 € | 5 638 € | 3 036 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 240 € | 5 638 € | 3 036 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 863 € | 9 218 € | 7 634 € | 5 522 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 052 € | 580 € | −459 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 863 € | 6 166 € | 7 054 € | 5 981 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 863 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 8 558 € |
| Vlastné imanie | 60 € | −418 € | −851 € | −14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −4 886 € | −4 940 € | −5 418 € | −5 851 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −54 € | −478 € | −433 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 1 803 € | 18 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 55 € | 67 € | 81 € | 99 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 748 € | 10 tis. € | 8 042 € | 5 584 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 500 € | 6 000 € | 17 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Hollého 1212/36, 05311 Smižany, Slovenská republika
Adresa Nad Medzou 3047/18, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hollého 1212/36, 05311 Smižany, Slovenská republika
Adresa Nad Medzou 3047/18, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.