Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47592842・Letisková 6, 971 01 Prievidza・Založené 2014
Obrat 2025
348 tis. €
+9,8 %Zisk 2025
29 tis. €
+2 763 %Aktíva
225 tis. €
+4,7 %Vlastný kapitál
121 tis. €
+31 %Zadlženosť
46,1 %
−11 ppHrubá marža
17,6 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,3 %
+7,9 ppZisk / výnosy
ROA
12,8 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
23,7 %
+23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,44
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
36 tis. €
+1 125 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,6 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 269 tis. € | 305 tis. € | 317 tis. € | 346 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 54 tis. € | 47 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 269 tis. € | 305 tis. € | 317 tis. € | 348 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 800 € | 3 449 € | 1 006 € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 765 € | 1 559 € | 1 920 € | 7 036 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 196 tis. € | 191 tis. € | 215 tis. € | 225 tis. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 151 tis. € | 147 tis. € | 172 tis. € | 188 tis. € |
| Zásoby | 10 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 034 € | 641 € | 1 104 € | 1 059 € |
| Finančné účty | 135 tis. € | 135 tis. € | 149 tis. € | 170 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 196 tis. € | 191 tis. € | 215 tis. € | 225 tis. € |
| Vlastné imanie | 88 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € | 121 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 78 tis. € | 82 tis. € | 83 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 800 € | 3 449 € | 1 006 € | 29 tis. € |
| Záväzky | 108 tis. € | 100 tis. € | 123 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 111 € | 209 € | 269 € | 293 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 63 tis. € | 83 tis. € | 77 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 26 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 8 378 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 23 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Jaseňová 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa G. Švéniho 2671/3E, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Jaseňová ulica 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Jaseňová ulica 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Ulica G. Švéniho 2671/3E, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Ulica G. Švéniho 2671/3E, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 423/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa G. Švéniho 2671/3E, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa G. Švéniho 2671/3E, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Akuservis Prievidza, spol. s r.o.
Letisková 6, 971 01 Prievidza
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.