Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47595001・Štefana Fidlíka 1530/20, 91701 Trnava・Založené 2013
Obrat 2024
492 tis. €
+22 %Zisk 2024
6 267 €
+354 %Aktíva
288 tis. €
−6,5 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+21 %Zadlženosť
87,6 %
−2,8 ppHrubá marža
22,7 %
−6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
17,5 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
+3,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 187 €
+331 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
−3,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−174 tis. €
+9,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 516 tis. € | 533 tis. € | 397 tis. € | 489 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 67 tis. € | 115 tis. € | 111 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 517 tis. € | 536 tis. € | 403 tis. € | 492 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 944 € | 426 € | 1 381 € | 6 267 € |
| Daň z príjmov | 1 195 € | 512 € | 517 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 293 tis. € | 308 tis. € | 308 tis. € | 288 tis. € |
| Neobežný majetok | 224 tis. € | 236 tis. € | 231 tis. € | 215 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 224 tis. € | 236 tis. € | 231 tis. € | 215 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 19 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 72 tis. € | 77 tis. € | 73 tis. € |
| Zásoby | 6 701 € | 17 tis. € | 22 tis. € | 9 700 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 900 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 46 tis. € | 40 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 8 947 € | 15 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 293 tis. € | 308 tis. € | 308 tis. € | 288 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 944 € | 426 € | 1 381 € | 6 267 € |
| Záväzky | 265 tis. € | 280 tis. € | 279 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 637 € | 2 258 € | 6 984 € | 4 596 € |
| Krátkodobé záväzky | 260 tis. € | 277 tis. € | 269 tis. € | 246 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 296 € | 28 € |
| Rezervy | 248 € | 527 € | 1 603 € | 1 250 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Majcichov 551, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Adresa Majcichov 551, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MOVA, s.r.o. (v nemeckom jazyku MOVA GmbH)
Štefana Fidlíka 1530/20, 91701 Trnava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.