Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

M&M PS. s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47596155Bakošova 3, 841 03 Bratislava - mestská časť LamačZaložené 2013

Obrat 2025

127 tis. €

+46 %
IČO
47596155
DIČ
2023994632
IČ DPH
SK2023994632, podľa §4, registrácia od streda 1. novembra 2017
Sídlo
M&M PS. s. r. o.Bakošova 3 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač
Dátum vzniku
piatok 20. decembra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/138493/B

Zisk 2025

18 tis. €

+1 823 %

Aktíva

349 tis. €

+4,9 %

Vlastný kapitál

69 tis. €

+35 %

Zadlženosť

80,2 %

−4,4 pp

Hrubá marža

21,6 %

−36 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 823 %
−805 €1 570 €588 €−274 €139 €−3 785 €3 089 €14 tis. €−9 683 €5 071 €−1 037 €18 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−5,2 %
0 €5 204 €39 tis. €37 tis. €83 tis. €33 tis. €57 tis. €67 tis. €102 tis. €100 tis. €86 tis. €81 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

14,0 %

+15 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,1 %

+5,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

25,8 %

+28 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,35

+268 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

22 tis. €

+28 416 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

18,1 %

+1 265 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−116 tis. €

+6,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

31,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20146 453 €201543 tis. €201638 tis. €201783 tis. €201834 tis. €201959 tis. €2020104 tis. €2021103 tis. €2022107 tis. €202387 tis. €2024127 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru102 tis. €100 tis. €86 tis. €81 tis. €
Pridaná hodnota35 tis. €56 tis. €50 tis. €18 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti103 tis. €107 tis. €87 tis. €127 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−9 683 €5 071 €−1 037 €18 tis. €
Daň z príjmov716 €854 €960 €3 937 €
Daň z príjmov splatná716 €

Aktíva

  • Neobežný majetok287 tis. €
  • Obežný majetok61 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie69 tis. €
  • Záväzky279 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom385 tis. €375 tis. €332 tis. €349 tis. €
Neobežný majetok373 tis. €358 tis. €319 tis. €287 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok373 tis. €358 tis. €319 tis. €287 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok10 tis. €16 tis. €13 tis. €61 tis. €
Zásoby2 456 €5 598 €236 €326 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 072 €8 551 €11 tis. €20 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty4 768 €2 043 €1 221 €41 tis. €
Časové rozlíšenie2 325 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky385 tis. €375 tis. €332 tis. €349 tis. €
Vlastné imanie47 tis. €52 tis. €51 tis. €69 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €
HV minulých rokov16 tis. €6 789 €12 tis. €11 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−9 683 €5 071 €−1 037 €18 tis. €
Záväzky338 tis. €322 tis. €281 tis. €279 tis. €
Dlhodobé záväzky33 tis. €51 tis. €34 tis. €7 891 €
Krátkodobé záväzky162 tis. €144 tis. €136 tis. €177 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé143 tis. €127 tis. €111 tis. €95 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €250 €300 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €960 €202 €561 €1 073 €4 889 €716 €854 €960 €3 937 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 225,39 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

35 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Potlač plastových čipových karietPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a iných zábavných zariadeníPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od utorok 11. júna 2019
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od utorok 11. júna 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod piatok 10. mája 2019

    Adresa Bratislava-Lamač 6766, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 20. decembra 2013

    Adresa Bratislava-Lamač 6766, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 10. mája 2019 – štvrtok 7. decembra 2023

    Adresa Heyrovského 2055/13, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

  • Mario PúšZaniknuté
    Konateľpiatok 20. decembra 2013 – streda 28. júna 2017

    Adresa Štúrová 430/50, 92041 Leopoldov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 8. decembra 2023

    Adresa Bratislava-Lamač 6766, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 10. júna 2023

    Adresa Bratislava-Lamač 6766, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Mario PúšZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 11. júna 2019 – piatok 9. júna 2023

    Adresa Štúrová 430/50, 92041 Leopoldov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 11. júna 2019 – štvrtok 7. decembra 2023

    Adresa Heyrovského 2055/13, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Mario PúšZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. decembra 2013 – pondelok 10. júna 2019

    Adresa Štúrová 430/50, 92041 Leopoldov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/138493/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
M&M PS. s. r. o.

Sídlo spoločnosti

M&M PS. s. r. o.

Bakošova 3, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.