Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47606401・Kupeckého 2, 90201 Pezinok・Založené 2014
Obrat 2025
305 tis. €
+0,1 %Zisk 2025
17 tis. €
+23 %Aktíva
279 tis. €
−2,2 %Vlastný kapitál
77 tis. €
+20 %Zadlženosť
72,4 %
−5,2 ppHrubá marža
66,7 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
5,9 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
21,5 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,56
+41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 155 tis. € | 240 tis. € | 303 tis. € | 305 tis. € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 123 tis. € | 157 tis. € | 204 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 161 tis. € | 246 tis. € | 305 tis. € | 305 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 8 339 € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 724 € | 2 651 € | 4 015 € | 4 748 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 309 tis. € | 321 tis. € | 285 tis. € | 279 tis. € |
| Neobežný majetok | 262 tis. € | 273 tis. € | 261 tis. € | 249 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 262 tis. € | 273 tis. € | 261 tis. € | 249 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 47 tis. € | 48 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 894 € | 14 tis. € | 7 026 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 39 tis. € | 35 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 309 tis. € | 321 tis. € | 285 tis. € | 279 tis. € |
| Vlastné imanie | 42 tis. € | 50 tis. € | 64 tis. € | 77 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 17 tis. € | 25 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 8 339 € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 267 tis. € | 271 tis. € | 221 tis. € | 202 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 786 € | 1 883 € | 457 € | 1 068 € |
| Krátkodobé záväzky | 78 tis. € | 98 tis. € | 61 tis. € | 53 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 180 tis. € | 168 tis. € | 156 tis. € | 144 tis. € |
| Rezervy | 1 139 € | 2 856 € | 4 294 € | 4 262 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Uhliská 28/A, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Muškátová 42, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vinohradská 711/128, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Uhliská 28A, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Uhliská 28A, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Uhliská 28/A, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Muškátová 42, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vinohradská 711/128, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.