Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47608544・Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2014
Obrat 2025
982 tis. €
−92 %Zisk 2025
12 tis. €
+104 %Aktíva
306 tis. €
−84 %Vlastný kapitál
−61 tis. €
+16 %Zadlženosť
119,8 %
+17 ppHrubá marža
0,8 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
3,9 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
-19,6 %
−472 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,10
−86 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,5 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−331 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11,19 mil. € | 14,08 mil. € | 11,36 mil. € | 969 tis. € |
| Pridaná hodnota | 58 tis. € | 136 tis. € | −102 tis. € | 7 406 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11,35 mil. € | 14,08 mil. € | 11,75 mil. € | 982 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 126 tis. € | 79 tis. € | −328 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 37 tis. € | 24 tis. € | 9 952 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 37 tis. € | 24 tis. € | 9 952 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 817 tis. € | 1,42 mil. € | 1,93 mil. € | 306 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 817 tis. € | 1,42 mil. € | 1,37 mil. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 195 tis. € | 0 € | −1 135 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 671 tis. € | 963 tis. € | 1,13 mil. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 147 tis. € | 260 tis. € | 248 tis. € | 924 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 558 tis. € | 271 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 817 tis. € | 1,42 mil. € | 1,93 mil. € | 306 tis. € |
| Vlastné imanie | 176 tis. € | 255 tis. € | −73 tis. € | −61 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 171 tis. € | 250 tis. € | −78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 126 tis. € | 79 tis. € | −328 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 641 tis. € | 1,16 mil. € | 1,98 mil. € | 366 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 641 tis. € | 1,16 mil. € | 1,98 mil. € | 366 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Východní 1547, 56206 ÚSTÍ NAD ORLICÍ, Česká republika
Adresa Kalná Roztoka 180, 06772 Kalná Roztoka, Slovenská republika
Adresa Kladská 1450, 56206 ÚSTÍ NAD ORLICÍ, Česká republika
Adresa Východní 1547, 56206 ÚSTÍ NAD ORLICÍ, Česká republika
Adresa Kladská 1450, 56206 ÚSTÍ NAD ORLICÍ, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Kamody Slovensko s. r. o.
Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.