Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MRAZAK s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47609095Fándlyho 701/31, 040 17 Košice-BarcaZaložené 2013

Obrat 2023

0

−100 %
IČO
47609095
DIČ
2024005896
IČ DPH
Sídlo
MRAZAK s.r.o.Fándlyho 701/31 040 17 Košice-Barca
Dátum vzniku
utorok 24. decembra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/34815/V

Zisk 2023

−12 tis. €

−48 %

Aktíva

29 tis. €

−0,3 %

Vlastný kapitál

−39 tis. €

−42 %

Zadlženosť

235,6 %

+41 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−48 %
981 €−1 321 €−481 €−480 €0 €−26 tis. €4 317 €−3 236 €−7 866 €−12 tis. €2014201520162017201820192020202120222023

Tržby

−100 %
6 990 €5 102 €0 €0 €0 €53 tis. €181 tis. €11 tis. €7 919 €0 €2014201520162017201820192020202120222023

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-40,4 %

−13 pp

Rentabilita aktív

ROE

29,8 %

+1,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,30

−41 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−12 tis. €

−48 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−47 tis. €

−72 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6 990 €20145 102 €20150 €20160 €20170 €201853 tis. €2019183 tis. €202011 tis. €202113 tis. €20220 €2023

Výkaz ziskov a strát

Položka2020202120222023
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru181 tis. €11 tis. €7 919 €0 €
Pridaná hodnota15 tis. €999 €−6 936 €−3 439 €
Výnosy z hospodárskej činnosti183 tis. €11 tis. €13 tis. €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 317 €−3 236 €−7 866 €−12 tis. €
Daň z príjmov609 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok8 133 €
  • Obežný majetok21 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−39 tis. €
  • Záväzky68 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2020202120222023
Majetok celkom164 tis. €24 tis. €29 tis. €29 tis. €
Neobežný majetok9 865 €5 919 €0 €8 133 €
Dlhodobý hmotný majetok9 865 €5 919 €0 €8 133 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok154 tis. €19 tis. €29 tis. €21 tis. €
Zásoby23 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
Dlhodobé pohľadávky96 €426 €426 €426 €
Krátkodobé pohľadávky54 tis. €500 €2 544 €2 544 €
Finančné účty77 tis. €419 €8 805 €576 €

Pasíva

Položka2020202120222023
Spolu vlastné imanie a záväzky164 tis. €24 tis. €29 tis. €29 tis. €
Vlastné imanie−16 tis. €−20 tis. €−27 tis. €−39 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−26 tis. €−21 tis. €−25 tis. €−32 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 317 €−3 236 €−7 866 €−12 tis. €
Záväzky181 tis. €44 tis. €56 tis. €68 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €15 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky181 tis. €44 tis. €56 tis. €68 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €0 €0 €609 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192020202120222023
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

44 registrovaných činností

  • Inžinierka činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Kúpa, predaj a prenájom nových a ojazdených osobných a nákladných motorových vozidielPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyPlatné od utorok 9. júla 2019
  • Administratívne službyPlatné od utorok 24. decembra 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromPlatné od utorok 24. decembra 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 24. decembra 2013
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 24. decembra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 24. decembra 2013

    Adresa Fándlyho 701/31, 04017 Košice-Barca, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 24. decembra 2013

    Adresa Fándlyho 701/31, 04017 Košice-Barca, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/34815/V
Hlavná činnosť
Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
MRAZAK s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MRAZAK s.r.o.

Fándlyho 701/31, 040 17 Košice-Barca

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.