Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47611570・Vinohrady 569, 951 35 Veľké Zálužie・Založené 2014
Obrat 2025
10 tis. €
+150 %Zisk 2025
1 879 €
+242 %Aktíva
5 238 €
+61 %Vlastný kapitál
4 786 €
+65 %Zadlženosť
8,6 %
−1,8 ppHrubá marža
27,1 %
+51 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,8 %
+52 ppZisk / výnosy
ROA
35,9 %
+77 ppRentabilita aktív
ROE
39,3 %
+85 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,59
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 219 €
+326 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,3 %
+50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 786 €
+65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 450 € | 6 452 € | 4 000 € | 10 tis. € |
| Pridaná hodnota | −965 € | −128 € | −938 € | 2 711 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 450 € | 6 452 € | 4 000 € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 159 € | −330 € | −1 322 € | 1 879 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 639 € | 4 309 € | 3 246 € | 5 238 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 639 € | 4 309 € | 3 246 € | 5 238 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 94 € | 0 € | 83 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 545 € | 4 309 € | 3 163 € | 5 238 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 639 € | 4 309 € | 3 246 € | 5 238 € |
| Vlastné imanie | 4 559 € | 4 229 € | 2 906 € | 4 786 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 468 € | −691 € | −1 021 € | −2 343 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 159 € | −330 € | −1 323 € | 1 879 € |
| Záväzky | 80 € | 80 € | 340 € | 452 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 € | 80 € | 340 € | 452 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vinohrady 569, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Vinohrady 569, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Vinohrady 569, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.