Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47612215・Myslavská 33, 04016 Košice - mestská časť Myslava・Založené 2014
Obrat 2025
301 tis. €
+100 %Zisk 2025
3 835 €
+725 %Aktíva
354 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
6 222 €
+161 %Zadlženosť
98,2 %
−0,9 ppHrubá marža
28,4 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
61,6 %
+42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,90
+1,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 813 €
+282 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,0 %
−35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
−5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 156 tis. € | 142 tis. € | 150 tis. € | 301 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 46 tis. € | 67 tis. € | 85 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 157 tis. € | 142 tis. € | 151 tis. € | 301 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 046 € | −6 046 € | 465 € | 3 835 € |
| Daň z príjmov | 445 € | 0 € | 1 057 € | 1 978 € |
| Daň z príjmov splatná | 445 € | — | 1 057 € | 1 978 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 172 tis. € | 172 tis. € | 268 tis. € | 354 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 16 tis. € | 56 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 16 tis. € | 56 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 155 tis. € | 156 tis. € | 212 tis. € | 263 tis. € |
| Zásoby | 53 tis. € | 54 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 73 tis. € | 73 tis. € | 111 tis. € | 171 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 172 tis. € | 172 tis. € | 268 tis. € | 354 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 968 € | 1 922 € | 2 387 € | 6 222 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 5 014 € | 2 968 € | −3 078 € | −2 613 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 046 € | −6 046 € | 465 € | 3 835 € |
| Záväzky | 164 tis. € | 170 tis. € | 266 tis. € | 348 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 594 € | 747 € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 158 tis. € | 162 tis. € | 242 tis. € | 294 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 984 € | 7 264 € | 2 664 € | 32 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Púpavová 600/18, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Púpavová 600/18, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Baška 127, 04016 Baška, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
URBAN-EU s.r.o.
Myslavská 33, 04016 Košice - mestská časť Myslava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.