Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BESTAV-STAVOCEL, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47615711Cesta mládeže 2803, 90101 MalackyZaložené 2014

Obrat 2025

1

−100 %
IČO
47615711
DIČ
2024039765
IČ DPH
SK2024039765, podľa §4, registrácia od pondelok 11. júna 2018
Sídlo
BESTAV-STAVOCEL, s. r. o.Cesta mládeže 2803 90101 Malacky
Dátum vzniku
streda 19. februára 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/97293/B

Zisk 2025

−30 tis. €

−24 %

Aktíva

62 tis. €

−30 %

Vlastný kapitál

−3 876 €

−115 %

Zadlženosť

106,2 %

+36 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−24 %
−398 €−480 €−482 €−25 tis. €−20 tis. €−2 586 €−14 tis. €30 tis. €23 tis. €−18 tis. €−24 tis. €−30 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

0 €0 €0 €0 €0 €0 €775 tis. €1,69 mil. €221 tis. €0 €0 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-3 010 200,0 %

−3 009 107 pp

Zisk / výnosy

ROA

-48,3 %

−21 pp

Rentabilita aktív

ROE

776,6 %

+869 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,51

−19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−30 tis. €

−24 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,1 %

+0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−33 tis. €

−60 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-46,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20140 €20150 €20161 €20171 €20180 €2019777 tis. €20201,69 mil. €2021222 tis. €202234 tis. €20232 223 €20241 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru221 tis. €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota49 tis. €−657 €−2 862 €−788 €
Výnosy z hospodárskej činnosti222 tis. €34 tis. €2 223 €1 €
Výsledok hospodárenia po zdanení23 tis. €−18 tis. €−24 tis. €−30 tis. €
Daň z príjmov4 552 €−1 813 €340 €340 €
Daň z príjmov splatná2 739 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok26 tis. €
  • Obežný majetok34 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 359 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−3 876 €
  • Záväzky66 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom204 tis. €122 tis. €89 tis. €62 tis. €
Neobežný majetok120 tis. €72 tis. €53 tis. €26 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok120 tis. €72 tis. €53 tis. €26 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok80 tis. €46 tis. €34 tis. €34 tis. €
Zásoby26 tis. €33 tis. €33 tis. €33 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky45 tis. €1 797 €471 €255 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty9 476 €12 tis. €495 €290 €
Časové rozlíšenie2 851 €3 227 €2 186 €2 359 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky204 tis. €122 tis. €89 tis. €62 tis. €
Vlastné imanie68 tis. €51 tis. €26 tis. €−3 876 €
Základné imanie6 000 €6 000 €6 000 €6 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−33 tis. €−9 996 €−28 tis. €−52 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení23 tis. €−18 tis. €−24 tis. €−30 tis. €
Záväzky135 tis. €71 tis. €63 tis. €66 tis. €
Dlhodobé záväzky26 tis. €16 tis. €8 348 €0 €
Krátkodobé záväzky109 tis. €55 tis. €54 tis. €66 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €480 €480 €0 €0 €7 522 €4 673 €4 552 €−1 813 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od streda 19. februára 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 19. februára 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)Platné od streda 19. februára 2014
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od streda 19. februára 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 19. februára 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 19. februára 2014
  • SkladovaniePlatné od streda 19. februára 2014
  • Sprostredkovanie dopravyPlatné od streda 19. februára 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 19. februára 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 19. februára 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 19. februára 2014

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

  • Konateľod streda 19. februára 2014

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

  • Konateľod streda 19. februára 2014

    Adresa Zvončínska 1253/130, 90055 Lozorno, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. marca 2021

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

    Podiel24,5 %Vklad1 470 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. marca 2021

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad3 060 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 17. marca 2021

    Adresa Zvončínska 1253/130, 90055 Lozorno, Slovenská republika

    Podiel24,5 %Vklad1 470 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. februára 2014 – piatok 19. marca 2021

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

    Podiel24,5 %Vklad1 470 EUR
  • Ľudovít BeňaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. februára 2014 – piatok 19. marca 2021

    Adresa Kuchyňa 378, 90052 Kuchyňa, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad3 060 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. februára 2014 – utorok 16. marca 2021

    Adresa Kuchyňa 378, Beňa Kuchyňa, Slovenská republika

    Podiel24,5 %Vklad1 470 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/97293/B
Hlavná činnosť
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 29. januára 2019Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 22.10.2018.
  • streda 19. februára 2014Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 27.11.2013 a dodatkom č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 4.2.2014 v zmysle §§ 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
BESTAV-STAVOCEL, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

BESTAV-STAVOCEL, s. r. o.

Cesta mládeže 2803, 90101 Malacky

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.