Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47620170・Ul. Š. Moysesa 431/12, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2014
Obrat 2018
1,86 mil. €
−37 %Zisk 2018
−53 tis. €
−76 %Aktíva
841 tis. €
−7,5 %Vlastný kapitál
413 tis. €
−47 %Zadlženosť
50,9 %
+37 ppHrubá marža
10,4 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,9 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
-6,3 %
−3,0 ppRentabilita aktív
ROE
-12,9 %
−9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,90
−67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+178 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
532,3 %
+623 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
339 tis. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,31 mil. € | 1,59 mil. € | 1,71 mil. € | 1,0 mil. € |
| Pridaná hodnota | 570 tis. € | 213 tis. € | 92 tis. € | 104 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,32 mil. € | 1,84 mil. € | 2,95 mil. € | 1,86 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 432 tis. € | 129 tis. € | −30 tis. € | −53 tis. € |
| Daň z príjmov | 123 tis. € | 40 tis. € | 14 tis. € | 66 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 123 tis. € | 40 tis. € | 14 tis. € | 66 tis. € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,25 mil. € | 1,12 mil. € | 909 tis. € | 841 tis. € |
| Neobežný majetok | 116 tis. € | 101 tis. € | 173 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 116 tis. € | 101 tis. € | 173 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,13 mil. € | 1,01 mil. € | 734 tis. € | 717 tis. € |
| Zásoby | 1 460 € | 3 135 € | 1 072 € | 261 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 52 tis. € | 3 885 € | 3 885 € | 2 862 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 752 tis. € | 754 tis. € | 371 tis. € | 349 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 328 tis. € | 253 tis. € | 358 tis. € | 103 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 184 € | 2 891 € | 2 141 € | 3 169 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,25 mil. € | 1,12 mil. € | 909 tis. € | 841 tis. € |
| Vlastné imanie | 682 tis. € | 812 tis. € | 781 tis. € | 413 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 245 tis. € | 677 tis. € | 807 tis. € | 461 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 432 tis. € | 129 tis. € | −30 tis. € | −53 tis. € |
| Záväzky | 570 tis. € | 306 tis. € | 128 tis. € | 428 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 33 € | 71 € | 51 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 570 tis. € | 306 tis. € | 128 tis. € | 378 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 152 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Via Marconi N. 76, 46020 Carbonara di po (MN), Talianska republika
Adresa Via Marconi N. 76, 46020 Carbonara di po (MN), Talianska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.