Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47622393・Veľký Báb 556, 951 34 Báb・Založené 2014
Obrat 2025
80 tis. €
+112 %Zisk 2025
7 690 €
+19 %Aktíva
46 tis. €
+78 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+95 %Zadlženosť
65,6 %
−3,1 ppHrubá marža
15,9 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,7 %
−7,5 ppZisk / výnosy
ROA
16,8 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
48,8 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,46
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 650 €
+28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
+6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+325 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 11 tis. € | 31 tis. € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 568 € | 2 804 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 11 tis. € | 38 tis. € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 026 € | −3 520 € | 6 443 € | 7 690 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 9 688 € | 4 831 € | 2 022 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 9 688 € | 4 831 € | 2 022 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3 543 € | 19 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 066 € | 25 € | 25 € | 25 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 140 € | 1 620 € | 8 064 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 166 € | 140 € | −3 379 € | 3 063 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 026 € | −3 520 € | 6 443 € | 7 690 € |
| Záväzky | 23 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 472 € | 908 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Veľký Báb 556, 95134 Báb, Slovenská republika
Adresa Pod vinicou 207/59, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Veľký Báb 556, 95134 Báb, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 122/3, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Veľký Báb 556, 95134 Báb, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 122/3, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pod vinicou 207/59, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 122/3, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Veľký Báb 556, 95134 Báb, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.