Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47622997・Jesenského 1170/20, 02401 Kysucké Nové Mesto・Založené 2014
Obrat 2025
881 tis. €
+43 %Zisk 2025
59 tis. €
+19 %Aktíva
981 tis. €
+72 %Vlastný kapitál
359 tis. €
+20 %Zadlženosť
63,4 %
+16 ppHrubá marža
34,4 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
6,0 %
−2,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,3 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,96
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
71 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,7 %
+7,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
464 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
72,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 677 tis. € | 646 tis. € | 600 tis. € | 878 tis. € |
| Pridaná hodnota | 222 tis. € | 196 tis. € | 336 tis. € | 302 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 678 tis. € | 679 tis. € | 617 tis. € | 881 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 56 tis. € | −93 tis. € | 49 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 0 € | 5 880 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 0 € | 5 880 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 461 tis. € | 560 tis. € | 572 tis. € | 981 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 123 tis. € | 73 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 111 tis. € | 61 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Obežný majetok | 418 tis. € | 436 tis. € | 499 tis. € | 946 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 201 tis. € | 119 tis. € | 195 tis. € | 98 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 217 tis. € | 317 tis. € | 304 tis. € | 848 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 75 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 461 tis. € | 560 tis. € | 572 tis. € | 981 tis. € |
| Vlastné imanie | 344 tis. € | 251 tis. € | 301 tis. € | 359 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 284 tis. € | 339 tis. € | 246 tis. € | 296 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 56 tis. € | −93 tis. € | 49 tis. € | 59 tis. € |
| Záväzky | 117 tis. € | 308 tis. € | 271 tis. € | 622 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 002 € | 2 915 € | 3 694 € | 4 304 € |
| Krátkodobé záväzky | 115 tis. € | 173 tis. € | 160 tis. € | 482 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 132 tis. € | 107 tis. € | 136 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Mikšová 180, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Pod univerzitou 8761/27, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jesenského 1170/20, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Karpatská 8388/15, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Mikšová 180, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Pod univerzitou 8761/27, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pod univerzitou 8761/27, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jesenského 1170/20, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pod univerzitou 8761/27, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.