Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47626330・Oškerda 84, 02332 Snežnica・Založené 2013
Obrat 2025
334 tis. €
+12 %Zisk 2025
54 tis. €
+451 %Aktíva
224 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
93 tis. €
+137 %Zadlženosť
58,2 %
−18 ppHrubá marža
46,6 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,2 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
24,2 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
57,9 %
+33 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,13
+86 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
+414 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
88 tis. €
+172 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 203 tis. € | 291 tis. € | 295 tis. € | 334 tis. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 154 tis. € | 147 tis. € | 155 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 291 tis. € | 297 tis. € | 334 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 193 € | 16 tis. € | 9 809 € | 54 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 622 € | 1 963 € | 6 405 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 120 tis. € | 168 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 80 tis. € | 87 tis. € | 94 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 80 tis. € | 87 tis. € | 94 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 40 tis. € | 80 tis. € | 130 tis. € |
| Zásoby | 5 095 € | 4 766 € | 3 429 € | 3 531 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 936 € | 7 899 € | 4 483 € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 28 tis. € | 73 tis. € | 111 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 120 tis. € | 168 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € | 93 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −110 tis. € | −112 tis. € | −96 tis. € | −86 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 193 € | 16 tis. € | 9 809 € | 54 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 91 tis. € | 128 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 480 € | 35 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 24 tis. € | 48 tis. € | 42 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 30 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 40 tis. € | 0 € | 54 tis. € | 72 tis. € |
| Rezervy | 4 415 € | 1 818 € | 795 € | 608 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Komenského 1357/11, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Komenského 1357/11, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 84, 02332 Snežnica, Slovenská republika
Adresa ČSA 1302/39, 02404 Kysucké N. Mesto, Slovenská republika
Adresa Komenského 1357/11, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Komenského 1357/11, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda, Snežnica 84, 02332 Oškerda, Snežnica, Slovenská republika
Adresa ČSA 1302/39, 02404 Kysucké N. Mesto, Slovenská republika
Adresa ČSA 1302/39, 02404 Kysucké N. Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 84, 02332 Snežnica, Slovenská republika
Adresa ČSA 1302/39, 02404 Kysucké N. Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.