Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47627760Maloveská 4010, 98401 LučenecZaložené 2014

Obrat 2024

707 tis. €

−25 %
IČO
47627760
DIČ
2024021670
IČ DPH
SK2024021670, podľa §4, registrácia od pondelok 10. marca 2014
Sídlo
OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.Maloveská 4010 98401 Lučenec
Dátum vzniku
streda 5. februára 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/26416/S

Zisk 2024

−151 tis. €

−0,8 %

Aktíva

548 tis. €

−17 %

Vlastný kapitál

−26 tis. €

−121 %

Zadlženosť

87,6 %

+22 pp

Hrubá marža

22,0 %

+11 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−0,8 %
5 259 €33 tis. €23 tis. €38 tis. €4 466 €−26 tis. €23 tis. €87 tis. €82 tis. €−150 tis. €−151 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−25 %
747 tis. €1,23 mil. €1,09 mil. €1,31 mil. €1,29 mil. €1,19 mil. €1,04 mil. €1,25 mil. €1,64 mil. €939 tis. €701 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-21,4 %

−5,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

-27,7 %

−4,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

580,5 %

+700 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,54

−34 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−148 tis. €

+1,8 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,6 %

−2,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−216 tis. €

−186 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

747 tis. €20141,24 mil. €20151,12 mil. €20161,33 mil. €20171,32 mil. €20181,21 mil. €20191,05 mil. €20201,26 mil. €20211,65 mil. €2022947 tis. €2023707 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,25 mil. €1,64 mil. €939 tis. €701 tis. €
Pridaná hodnota256 tis. €327 tis. €108 tis. €154 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,26 mil. €1,65 mil. €947 tis. €707 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení87 tis. €82 tis. €−150 tis. €−151 tis. €
Daň z príjmov22 tis. €20 tis. €0 €3 840 €
Daň z príjmov splatná22 tis. €20 tis. €0 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok289 tis. €
  • Obežný majetok257 tis. €
  • Časové rozlíšenie1 589 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−26 tis. €
  • Záväzky480 tis. €
  • Časové rozlíšenie94 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom809 tis. €805 tis. €659 tis. €548 tis. €
Neobežný majetok331 tis. €320 tis. €310 tis. €289 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok331 tis. €320 tis. €310 tis. €289 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok476 tis. €482 tis. €345 tis. €257 tis. €
Zásoby347 tis. €403 tis. €279 tis. €188 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky68 tis. €54 tis. €55 tis. €66 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty61 tis. €26 tis. €12 tis. €2 985 €
Časové rozlíšenie1 488 €2 459 €3 891 €1 589 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky809 tis. €805 tis. €659 tis. €548 tis. €
Vlastné imanie194 tis. €276 tis. €125 tis. €−26 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov101 tis. €188 tis. €270 tis. €120 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení87 tis. €82 tis. €−150 tis. €−151 tis. €
Záväzky503 tis. €423 tis. €430 tis. €480 tis. €
Dlhodobé záväzky2 597 €2 503 €2 193 €1 721 €
Krátkodobé záväzky493 tis. €411 tis. €420 tis. €472 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy7 826 €9 081 €7 578 €5 914 €
Časové rozlíšenie113 tis. €106 tis. €104 tis. €94 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 567 €10 tis. €6 423 €10 tis. €1 104 €0 €4 373 €22 tis. €20 tis. €0 €3 840 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie85,76 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od streda 12. marca 2014
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovPlatné od streda 12. marca 2014
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od streda 12. marca 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 5. februára 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 5. februára 2014
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 5. februára 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 5. februára 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 5. februára 2014
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 5. februára 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 18. júla 2016

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

  • Konateľod streda 5. februára 2014

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 24. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 24. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Marian SvoradZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. decembra 2017 – pondelok 23. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. decembra 2017 – pondelok 23. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Martin SvoradZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. decembra 2017 – pondelok 23. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. decembra 2017 – pondelok 23. februára 2026

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Marian SvoradZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. februára 2014 – pondelok 18. decembra 2017

    Adresa Osloboditeľov 549/9, 98511 Halič, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/26416/S
Hlavná činnosť
Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.

Sídlo spoločnosti

OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.

Maloveská 4010, 98401 Lučenec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.