Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47632470・Hlinícka 1165/2, 90701 Myjava・Založené 2014
Obrat 2024
118 tis. €
+6,5 %Zisk 2024
4 948 €
−37 %Aktíva
203 tis. €
+61 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+11 %Zadlženosť
76,1 %
+11 ppHrubá marža
10,0 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
2,4 %
−3,8 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
−7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,33
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 635 €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,4 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 53 tis. € | 61 tis. € | 105 tis. € | 110 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 7 514 € | 7 832 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 61 tis. € | 111 tis. € | 118 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 926 € | 774 € | 7 856 € | 4 948 € |
| Daň z príjmov | 1 479 € | 495 € | 2 405 € | 1 687 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 105 tis. € | 113 tis. € | 126 tis. € | 203 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 058 € | −1 522 € | 3 157 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 058 € | −1 522 € | 3 157 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 104 tis. € | 114 tis. € | 123 tis. € | 182 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 468 € | 2 802 € | 4 811 € | 8 358 € |
| Finančné účty | 100 tis. € | 112 tis. € | 118 tis. € | 173 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 105 tis. € | 113 tis. € | 126 tis. € | 203 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 36 tis. € | 44 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 926 € | 774 € | 7 856 € | 4 948 € |
| Záväzky | 70 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 75 tis. € | 82 tis. € | 137 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 10 tis. € | 2 088 € | 0 € | 18 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Hlinícka 1165/2, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Hlinícka 1165/2, 90701 Myjava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.