Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47635908・Vitanová 182, 02712 Vitanová・Založené 2014
Obrat 2023
5 680 €
+103 %Zisk 2023
2 564 €
+18 %Aktíva
1 996 €
−83 %Vlastný kapitál
1 676 €
+289 %Zadlženosť
16,0 %
−92 ppHrubá marža
78,2 %
−8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
45,1 %
−33 ppZisk / výnosy
ROA
128,5 %
+110 ppRentabilita aktív
ROE
153,0 %
+398 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,40
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 876 €
+28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,8 %
+8,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 684 €
−84 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
52,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 1 948 € | 2 797 € | 5 680 € |
| Pridaná hodnota | 5 750 € | 1 685 € | 2 412 € | 4 440 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 1 948 € | 2 797 € | 5 680 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 912 € | 1 508 € | 2 175 € | 2 564 € |
| Daň z príjmov | 147 € | 0 € | 64 € | 312 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 9 476 € | 12 tis. € | 1 996 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 9 476 € | 12 tis. € | 1 996 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 064 € | 960 € | 2 142 € | 818 € |
| Finančné účty | 8 803 € | 8 516 € | 9 497 € | 1 178 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 9 476 € | 12 tis. € | 1 996 € |
| Vlastné imanie | −4 571 € | −3 062 € | −888 € | 1 676 € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | −17 tis. € | −14 tis. € | −12 tis. € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 912 € | 1 508 € | 2 175 € | 2 564 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 320 € |
| Dlhodobé záväzky | 6 € | 6 € | 6 € | 8 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 432 € | 1 332 € | 1 321 € | 312 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa 8. mája 4387/15, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Šimonovianska 84/45, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1251/21, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa J. Fándlyho 750/15, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štefana Závodníka 509/47, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štefana Závodníka 509/47, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 1837/5, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Šimonovianska 84/45, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1251/21, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Šimonovianska 84/45, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1251/21, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa J. Fándlyho 750/15, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štefana Závodníka 509/47, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štefana Závodníka 509/47, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.