Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

EVA - EYE, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47636700Nám. Sv. Imricha 11, 94301 ŠtúrovoZaložené 2014

Obrat 2024

236 tis. €

+3,1 %
IČO
47636700
DIČ
2024056331
IČ DPH
SK2024056331, podľa §7a, registrácia od štvrtok 29. septembra 2022
Sídlo
EVA - EYE, s.r.o.Nám. Sv. Imricha 11 94301 Štúrovo
Dátum vzniku
utorok 21. januára 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/36718/N

Zisk 2024

105 tis. €

+12 %

Aktíva

620 tis. €

+17 %

Vlastný kapitál

542 tis. €

+24 %

Zadlženosť

12,7 %

−4,9 pp

Hrubá marža

82,8 %

+1,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+12 %
−5 059 €7 993 €9 672 €5 188 €9 249 €12 tis. €16 tis. €13 tis. €39 tis. €94 tis. €105 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+11 %
28 tis. €54 tis. €69 tis. €67 tis. €80 tis. €97 tis. €97 tis. €107 tis. €128 tis. €211 tis. €235 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

44,5 %

+3,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

17,0 %

−0,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

19,4 %

−2,0 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

7,90

+28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

134 tis. €

+13 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,3 %

+0,7 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

511 tis. €

+27 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

23,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

28 tis. €201454 tis. €201569 tis. €201667 tis. €201780 tis. €201897 tis. €201999 tis. €2020127 tis. €2021130 tis. €2022229 tis. €2023236 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru107 tis. €128 tis. €211 tis. €235 tis. €
Pridaná hodnota31 tis. €103 tis. €173 tis. €195 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti127 tis. €130 tis. €229 tis. €236 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení13 tis. €39 tis. €94 tis. €105 tis. €
Daň z príjmov3 510 €12 tis. €24 tis. €28 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok35 tis. €
  • Obežný majetok585 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie542 tis. €
  • Záväzky79 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom126 tis. €429 tis. €530 tis. €620 tis. €
Neobežný majetok42 tis. €31 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok42 tis. €31 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok84 tis. €398 tis. €479 tis. €585 tis. €
Zásoby0 €0 €31 €28 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 356 €18 tis. €25 tis. €32 tis. €
Finančné účty38 tis. €340 tis. €414 tis. €514 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky126 tis. €429 tis. €530 tis. €620 tis. €
Vlastné imanie74 tis. €343 tis. €437 tis. €542 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov55 tis. €299 tis. €338 tis. €431 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení13 tis. €39 tis. €94 tis. €105 tis. €
Záväzky52 tis. €86 tis. €93 tis. €79 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €171 €330 €485 €
Krátkodobé záväzky12 tis. €76 tis. €78 tis. €74 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €3 307 €4 071 €4 067 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €1 969 €2 371 €1 043 €2 458 €2 458 €2 829 €3 510 €12 tis. €24 tis. €28 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v odbore oftalmológiaPlatné od streda 12. marca 2014
  • výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v odbore pediatrická oftalmológiaPlatné od streda 12. marca 2014
  • výkon zdravotníckeho povolania v povolaní lekár v odbore oftalmológiaPlatné od streda 12. marca 2014
  • výkon zdravotníckeho povolania v povolaní lekár v odbore pediatrická oftalmológiaPlatné od streda 12. marca 2014
  • administratívne službyPlatné od utorok 21. januára 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 21. januára 2014
  • dopravná zdravotná službaPlatné utorok 21. januára 2014 – piatok 16. októbra 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 21. januára 2014
  • počítačové službyPlatné od utorok 21. januára 2014
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 21. januára 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 21. januára 2014

    Adresa Nám. Sv. Imricha 509/11, 94301 Štúrovo, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 21. januára 2014

    Adresa Nám. Sv. Imricha 509/11, 94301 Štúrovo, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/36718/N
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
EVA - EYE, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

EVA - EYE, s.r.o.

Nám. Sv. Imricha 11, 94301 Štúrovo

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.