Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47657308・Hlavná 8/18, 08641 Raslavice・Založené 2014
Obrat 2018
35 tis. €
−16 %Zisk 2018
2 082 €
+263 %Aktíva
7 760 €
+34 %Vlastný kapitál
7 250 €
+40 %Zadlženosť
6,6 %
−4,3 ppHrubá marža
7,2 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,9 %
+9,0 ppZisk / výnosy
ROA
26,8 %
+49 ppRentabilita aktív
ROE
28,7 %
+53 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,22
+65 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 442 €
+405 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,7 %
+75 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 250 €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 064 € | 2 925 € | −536 € | 2 510 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 227 € | 2 067 € | −1 280 € | 2 082 € |
| Daň z príjmov | 1 163 € | 634 € | 480 € | 360 € |
| Položka | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 936 € | 7 411 € | 5 798 € | 7 760 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 936 € | 7 411 € | 5 798 € | 7 760 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 478 € | 786 € | 841 € | 1 105 € |
| Finančné účty | 1 458 € | 6 625 € | 4 957 € | 6 655 € |
| Položka | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 936 € | 7 411 € | 5 798 € | 7 760 € |
| Vlastné imanie | 773 € | 6 447 € | 5 168 € | 7 250 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −800 € | 1 164 € | −116 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 227 € | 2 067 € | −1 280 € | 2 082 € |
| Záväzky | 1 163 € | 964 € | 630 € | 510 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 163 € | 964 € | 630 € | 510 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Solivarská 6477/67, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Borská 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Borská 6, 84104 Bratislava-Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Kopčákova 3, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Hlavná 8/18, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Sekčovská 483/23, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.