Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47664720・Klincová 37, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2014
Obrat 2025
1,02 mil. €
+158 %Zisk 2025
36 tis. €
+344 %Aktíva
443 tis. €
+49 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+274 %Zadlženosť
89,0 %
−6,6 ppHrubá marža
11,9 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
8,1 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
73,3 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
+344 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
85 tis. €
+252 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 171 tis. € | 694 tis. € | 396 tis. € | 1,02 mil. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 121 tis. € | 60 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 191 tis. € | 697 tis. € | 396 tis. € | 1,02 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 63 tis. € | 8 042 € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 164 € | 17 tis. € | 2 137 € | 9 494 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 164 € | 17 tis. € | 2 137 € | 9 494 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 101 tis. € | 397 tis. € | 297 tis. € | 443 tis. € |
| Neobežný majetok | 49 tis. € | 71 tis. € | 104 tis. € | 88 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 49 tis. € | 71 tis. € | 104 tis. € | 88 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 326 tis. € | 193 tis. € | 354 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 18 tis. € | 188 tis. € | 239 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 38 tis. € | 307 tis. € | 5 208 € | 115 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 101 tis. € | 397 tis. € | 297 tis. € | 443 tis. € |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 116 tis. € | 13 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 48 tis. € | 0 € | 8 042 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 63 tis. € | 8 042 € | 36 tis. € |
| Záväzky | 48 tis. € | 281 tis. € | 284 tis. € | 394 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 257 tis. € | 249 tis. € | 270 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 29 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 124 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Za dráhou 479/22, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Kalvárska 927/6, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Jána Sladkého 1222/30, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Za dráhou 479/22, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Jána Sladkého 1222/30, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
STAVECH, s. r. o.
Klincová 37, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.