Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47672447・Radatice 64, 08242 Radatice・Založené 2014
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−1 390 €
−73 %Aktíva
680 €
−61 %Vlastný kapitál
−3 217 €
−76 %Zadlženosť
573,1 %
+367 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-204,4 %
−158 ppRentabilita aktív
ROE
43,2 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 050 €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,4 %
−32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 770 €
−24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
1 972 €
+0,0 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 58 tis. € | 21 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 547 € | 15 € | 513 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 58 tis. € | 21 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −833 € | −1 978 € | −802 € | −1 390 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 9 866 € | 1 730 € | 680 € |
| Neobežný majetok | 3 675 € | 2 625 € | 1 575 € | 525 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 675 € | 2 625 € | 1 575 € | 525 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 742 € | 7 241 € | 155 € | 155 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 164 € | 5 953 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 578 € | 1 288 € | 155 € | 155 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 9 866 € | 1 730 € | 680 € |
| Vlastné imanie | 1 003 € | −1 026 € | −1 827 € | −3 217 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 384 € | −4 268 € | −6 245 € | −7 047 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −833 € | −1 978 € | −802 € | −1 390 € |
| Záväzky | 9 414 € | 11 tis. € | 3 557 € | 3 897 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 934 € | 4 964 € | 1 585 € | 1 925 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 480 € | 4 028 € | 1 972 € | 1 972 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Radatice 64, 08242 Radatice, Slovenská republika
Adresa Radatice 64, 08242 Radatice, Slovenská republika
Adresa Radatice 64, 08242 Radatice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.