Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47673397・Hodžova 210/4, 01001 Žilina・Založené 2014
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−486 €
+81 %Aktíva
242 €
−67 %Vlastný kapitál
−98 €
−125 %Zadlženosť
140,5 %
+94 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-200,8 %
+156 ppRentabilita aktív
ROE
495,9 %
+1 165 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,71
−67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−146 €
+94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-232,9 %
−218 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−98 €
−125 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 14 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 534 € | −427 € | −255 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 29 tis. € | 3 400 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −17 tis. € | −15 tis. € | −2 601 € | −486 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 12 tis. € | 729 € | 242 € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 1 100 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 1 100 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 11 tis. € | 729 € | 242 € |
| Zásoby | 8 222 € | 4 038 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 736 € | 1 841 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 579 € | 4 981 € | 729 € | 242 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 12 tis. € | 729 € | 242 € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 7 392 € | 389 € | −98 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −114 tis. € | −132 tis. € | −147 tis. € | −149 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −17 tis. € | −15 tis. € | −2 601 € | −486 € |
| Záväzky | 1 126 € | 4 568 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 126 € | 4 568 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Hečkova 2425/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kempelenova 3414/27, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Snežnica 270, 02332 Snežnica, Slovenská republika
Adresa Snežnica 270, 02332 Snežnica, Slovenská republika
Adresa Hečkova 2425/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kempelenova 3414/27, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kempelenova 3414/27, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Snežnica 270, 02332 Snežnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.