Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47675519・Podunajská 48, 82107 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2025
463 tis. €
−21 %Zisk 2025
47 tis. €
−4,7 %Aktíva
750 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
484 tis. €
+11 %Zadlženosť
35,5 %
+2,2 ppHrubá marža
47,9 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,2 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
6,3 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
9,8 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,25
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
65 tis. €
−2,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,0 %
+2,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
378 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 334 tis. € | 569 tis. € | 568 tis. € | 463 tis. € |
| Pridaná hodnota | 153 tis. € | 176 tis. € | 179 tis. € | 222 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 334 tis. € | 573 tis. € | 586 tis. € | 463 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 74 tis. € | 64 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € |
| Daň z príjmov | 20 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 441 tis. € | 672 tis. € | 654 tis. € | 750 tis. € |
| Neobežný majetok | 137 tis. € | 191 tis. € | 256 tis. € | 283 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 137 tis. € | 191 tis. € | 256 tis. € | 283 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 304 tis. € | 481 tis. € | 398 tis. € | 467 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 77 tis. € | 340 tis. € | 262 tis. € | 338 tis. € |
| Finančné účty | 227 tis. € | 141 tis. € | 136 tis. € | 129 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 441 tis. € | 672 tis. € | 654 tis. € | 750 tis. € |
| Vlastné imanie | 323 tis. € | 387 tis. € | 437 tis. € | 484 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 242 tis. € | 316 tis. € | 380 tis. € | 430 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 74 tis. € | 64 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € |
| Záväzky | 119 tis. € | 285 tis. € | 218 tis. € | 267 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 314 € | 32 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 105 tis. € | 129 tis. € | 90 tis. € | 89 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 121 tis. € | 100 tis. € | 162 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 776 € | 105 € | 64 € | 174 € |
| Rezervy | 2 611 € | 2 076 € | 6 147 € | 3 549 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Podunajská 48, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Podunajská 48, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.