Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47679450・Považské Podhradie 4249, 017 04 Považská Bystrica・Založené 2014
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−634 €
−123 %Aktíva
592 €
−33 %Vlastný kapitál
207 €
−75 %Zadlženosť
65,0 %
+60 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-107,1 %
−75 ppRentabilita aktív
ROE
-306,3 %
−273 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,62
−96 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−294 €
−3,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-115,6 %
−116 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
227 €
−74 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
77,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −199 € | −219 € | −284 € | −294 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −199 € | −219 € | −284 € | −634 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 707 € | 1 189 € | 882 € | 592 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 707 € | 1 189 € | 882 € | 592 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 707 € | 1 189 € | 882 € | 592 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 707 € | 1 189 € | 882 € | 592 € |
| Vlastné imanie | 1 344 € | 1 125 € | 841 € | 207 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 457 € | −3 656 € | −3 875 € | −4 159 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −199 € | −219 € | −284 € | −634 € |
| Záväzky | 363 € | 64 € | 41 € | 385 € |
| Dlhodobé záväzky | 320 € | 20 € | 20 € | 20 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 € | 44 € | 21 € | 365 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Rozkvet 2054/112, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2054/112, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2054/112, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2054/112, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
P&N comp, s.r.o.
Považské Podhradie 4249, 017 04 Považská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.