Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47681284・Klčovany 231, 91908 Boleráz・Založené 2014
Obrat 2025
63 tis. €
−5,1 %Zisk 2025
2 640 €
+72 %Aktíva
46 tis. €
−18 %Vlastný kapitál
42 tis. €
+6,7 %Zadlženosť
8,4 %
−21 ppHrubá marža
40,5 %
−4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
5,7 %
+3,0 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
+2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,19
+89 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 600 €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,7 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 56 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 56 tis. € | 66 tis. € | 63 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 370 € | 1 295 € | 1 537 € | 2 640 € |
| Daň z príjmov | 594 € | 347 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 594 € | 347 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 833 € | 17 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 833 € | 17 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € | 3 647 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 93 € | 309 € | 260 € | 151 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 32 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 370 € | 1 295 € | 1 537 € | 2 640 € |
| Záväzky | −7 538 € | 16 tis. € | 17 tis. € | 3 869 € |
| Dlhodobé záväzky | 90 € | 174 € | 202 € | 231 € |
| Krátkodobé záväzky | −7 628 € | 15 tis. € | 16 tis. € | 3 638 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Klčovany 231, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Adresa Klčovany 231, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.