Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47681691・Nitrianska 19/2107, 95801 Partizánske・Založené 2014
Obrat 2025
2 912 €
−39 %Zisk 2025
−17 tis. €
+37 %Aktíva
1 339 €
+27 %Vlastný kapitál
−40 tis. €
−76 %Zadlženosť
3 061,3 %
+824 ppHrubá marža
13,4 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-588,0 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-1 278,9 %
+1 285 ppRentabilita aktív
ROE
43,2 %
−77 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
+37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,0 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−39 tis. €
−72 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 180 € | 4 600 € | 4 801 € | 2 840 € |
| Pridaná hodnota | −364 € | 1 479 € | 1 407 € | 380 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 180 € | 4 600 € | 4 801 € | 2 912 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 819 € | 16 € | −27 tis. € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 970 € | 5 394 € | 1 054 € | 1 339 € |
| Neobežný majetok | 2 167 € | 1 088 € | 638 € | 638 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 167 € | 1 088 € | 638 € | 638 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 650 € | 4 140 € | 229 € | 701 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 878 € | 43 € | 0 € | 292 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 772 € | 4 097 € | 229 € | 409 € |
| Časové rozlíšenie | 153 € | 166 € | 187 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 970 € | 5 394 € | 1 054 € | 1 339 € |
| Vlastné imanie | 4 476 € | 4 492 € | −23 tis. € | −40 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | — |
| HV minulých rokov | 795 € | −1 024 € | −1 008 € | −28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 819 € | 16 € | −27 tis. € | −17 tis. € |
| Záväzky | 2 494 € | 902 € | 24 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 44 € | 44 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 194 € | 602 € | 23 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 600 € | 1 300 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Račice 506, 97222 Nitrica, Slovenská republika
Adresa Račice 506, 97222 Nitrica, Slovenská republika
Adresa Račice 506, 97222 Nitrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
KOVO - PRODUKT Partizánske, s. r. o.
Nitrianska 19/2107, 95801 Partizánske
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.