Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47694106・Tehelná 135/14, 966 01 Hliník nad Hronom・Založené 2014
Obrat 2025
13 tis. €
+117 %Zisk 2025
4 334 €
+250 %Aktíva
15 tis. €
+46 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+50 %Zadlženosť
10,8 %
−2,5 ppHrubá marža
54,5 %
+67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
34,2 %
+83 ppZisk / výnosy
ROA
29,6 %
+58 ppRentabilita aktív
ROE
33,2 %
+66 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,89
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 827 €
+290 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+72 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 762 € | 9 002 € | 5 852 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 782 € | 1 844 € | −710 € | 6 909 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 762 € | 9 002 € | 5 852 € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −49 € | −153 € | −2 882 € | 4 334 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 42 € | 340 € | 493 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 617 € | 2 067 € | 517 € | −1 033 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 617 € | 2 067 € | 517 € | −1 033 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 315 € | 11 tis. € | 9 539 € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 400 € | 0 € | 541 € | 600 € |
| Finančné účty | 8 915 € | 11 tis. € | 8 998 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | 8 715 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € |
| HV minulých rokov | 8 742 € | 8 692 € | 8 539 € | 5 658 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −49 € | −153 € | −2 882 € | 4 334 € |
| Záväzky | 1 181 € | 1 235 € | 1 341 € | 1 585 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 181 € | 1 235 € | 1 341 € | 1 585 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
173 registrovaných činností
Adresa Strojárska 362/22, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tehelná 135/12, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Námestie SNP 112, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tehelná 135, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tehelná 135/12, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Strojárska 362/22, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tehelná 135, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Strojárska 362/22, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Námestie SNP 112, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tehelná 135, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.