Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47699515・Hlavná 445, 09412 Vechec・Založené 2014
Obrat 2024
31 tis. €
−12 %Zisk 2024
−1 189 €
−150 %Aktíva
80 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
63 tis. €
−1,8 %Zadlženosť
20,3 %
−1,4 ppHrubá marža
83,9 %
−0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,8 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-1,5 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
-1,9 %
−5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,52
−4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−849 €
−130 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-40,0 %
−55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
64 tis. €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 31 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 665 € | 2 646 € | 2 378 € | −1 189 € |
| Daň z príjmov | 1 716 € | 467 € | 424 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 716 € | 467 € | 424 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 65 tis. € | 82 tis. € | 83 tis. € | 80 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 10 tis. € | 7 024 € | 3 652 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 10 tis. € | 7 024 € | 3 652 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 71 tis. € | 75 tis. € | 76 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 477 € | 6 655 € | 7 587 € | 7 245 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 64 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 65 tis. € | 82 tis. € | 83 tis. € | 80 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 62 tis. € | 65 tis. € | 63 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 246 € | 2 730 € | 5 244 € | 5 363 € |
| HV minulých rokov | 43 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 54 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 665 € | 2 646 € | 2 378 € | −1 189 € |
| Záväzky | 5 628 € | 19 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 262 € | 344 € | 436 € | 524 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 979 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 996 € | 5 992 € | 3 988 € |
| Rezervy | 387 € | 404 € | 440 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Hlavná 445/122, 09412 Vechec, Slovenská republika
Adresa Juh 1064/49, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Juh 1064/49, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.