Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47701862・Svetlá 7, 811 02 Bratislava-Staré Mesto・Založené 2014
Obrat 2025
1 €
Zisk 2025
−712 €
−29 %Aktíva
119 €
+8,2 %Vlastný kapitál
−3 451 €
−26 %Zadlženosť
3 000,0 %
+410 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-71 200,0 %
Zisk / výnosy
ROA
-598,3 %
−98 ppRentabilita aktív
ROE
20,6 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−9,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−372 €
−77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-91,4 %
+71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 301 €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −203 € | −198 € | −210 € | −373 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 1 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −203 € | −198 € | −550 € | −712 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 145 € | 128 € | 110 € | 119 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 145 € | 128 € | 110 € | 119 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 145 € | 128 € | 110 € | 119 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 145 € | 128 € | 110 € | 119 € |
| Vlastné imanie | −1 991 € | −2 189 € | −2 739 € | −3 451 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 788 € | −6 991 € | −7 189 € | −7 739 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −203 € | −198 € | −550 € | −712 € |
| Záväzky | 2 136 € | 2 317 € | 2 849 € | 3 570 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 136 € | 2 317 € | 2 849 € | 3 420 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 150 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Slávičie údolie 9, 81102 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Slávičie údolie 9, 81102 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.