Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47703920・Romanova 33, 85102 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2024
51 tis. €
+5 731 %Zisk 2024
22 tis. €
+4 590 %Aktíva
15 tis. €
+15 303 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+190 %Zadlženosť
31,3 %
−11 806 ppHrubá marža
67,5 %
+113 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,5 %
+100 ppZisk / výnosy
ROA
144,9 %
+642 ppRentabilita aktív
ROE
211,0 %
+207 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,19
+37 688 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+5 359 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,6 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+190 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
119,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 963 € | 245 € | 879 € | 51 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 326 € | −48 € | −401 € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 963 € | 245 € | 879 € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 242 € | −162 € | −497 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 3 821 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 350 € | 100 € | 100 € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 350 € | 100 € | 100 € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 9 753 € |
| Finančné účty | 350 € | 100 € | 100 € | 5 650 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 350 € | 100 € | 100 € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | −11 tis. € | −11 tis. € | −12 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −16 tis. € | −16 tis. € | −17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 242 € | −162 € | −497 € | 22 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 4 825 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 4 825 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 2399/18, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Romanova 1678/33, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 2399/18, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Romanova 1678/33, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.