Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47721081・Olympijské námestie 1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2014
Obrat 2025
83 tis. €
−11 %Zisk 2025
−106 €
−103 %Aktíva
140 tis. €
−1,1 %Vlastný kapitál
36 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
74,4 %
−0,2 ppHrubá marža
7,7 %
+1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,1 %
−3,6 ppZisk / výnosy
ROA
-0,1 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
-0,3 %
−9,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,23
+0,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
854 €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
112,4 %
+89 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 144 tis. € | 102 tis. € | 90 tis. € | 83 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 6 930 € | 5 324 € | 6 399 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 144 tis. € | 105 tis. € | 94 tis. € | 83 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 350 € | 1 696 € | 3 220 € | −106 € |
| Daň z príjmov | 304 € | 272 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 304 € | 272 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 141 tis. € | 153 tis. € | 142 tis. € | 140 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 141 tis. € | 153 tis. € | 128 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 110 tis. € | 124 tis. € | 109 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 13 tis. € | 8 926 € | 8 116 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 526 € |
| Finančné účty | 6 219 € | 16 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 86 € | 55 € | 144 € | 265 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 141 tis. € | 153 tis. € | 142 tis. € | 140 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 54 € | 172 € | 257 € | 418 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 232 € | 3 844 € | 6 903 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 350 € | 1 696 € | 3 220 € | −106 € |
| Záväzky | 110 tis. € | 120 tis. € | 106 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 006 € | 1 040 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 108 tis. € | 119 tis. € | 105 tis. € | 104 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 739 € | 415 € | 415 € | 415 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Vajnorská 98/F, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fazuľová 2866/2, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 98/F, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 98/F, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 98/F, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 98/F, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ul. Matice slovenskej 8, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
PRO SPORT SK s.r.o.
Olympijské námestie 1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.