Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

RAKVIEM, s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 47737760・Kliňanská cesta 565, 02901 Námestovo・Založené 2014

V likvidácii

Obrat 2025

360 tis. €

IČO
47737760
DIČ
2024078683
IČ DPH
SK2024078683, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. júna 2025
Sídlo
RAKVIEM, s. r. o.Kliňanská cesta 565 02901 Námestovo
Dátum vzniku
štvrtok 10. apríla 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/62242/L

Zisk 2025

14 tis. €

+4 148 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

74 tis. €

+377 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

29 tis. €

+91 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

60,9 %

+59 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

17,4 %

Hrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+4 148 %
−254 €1 846 €−49 €0 €0 €0 €0 €−340 €14 tis. €2014201520162020202120222023202420252014−254 €20151 846 €2016−49 €20200 €20210 €20220 €20230 €2024−340 €202514 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

482 €8 550 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €360 tis. €2014201520162020202120222023202420252014482 €20158 550 €20160 €20200 €20210 €20220 €20230 €20240 €2025360 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €502 €40 €0 €0 €0 €0 €340 €3 487 €201420152016202020212022202320242025Daň celkom · 20140 €Daň celkom · 2015502 €Daň celkom · 201640 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024340 €Daň celkom · 20253 487 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,8 %

Zisk / výnosy

Zisková marža

3,8 %

Zisk / tržby

ROA

18,6 %

+21 pp

Rentabilita aktív

ROE

47,5 %

+50 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

4,0 %

+104 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

17,4 %

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

17 tis. €

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

20,2 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

482 €20148 550 €20150 €20160 €20200 €20210 €20220 €20230 €2024360 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €360 tis. €
Pridaná hodnota0 €0 €0 €63 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €360 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení0 €0 €−340 €14 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €340 €3 487 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €43 tis. €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok5 725 €
  • Obežný majetok68 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie29 tis. €
  • Záväzky45 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom16 tis. €16 tis. €16 tis. €74 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €5 725 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €5 725 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok16 tis. €16 tis. €16 tis. €68 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €14 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €41 tis. €
Finančné účty16 tis. €16 tis. €16 tis. €14 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky16 tis. €16 tis. €16 tis. €74 tis. €
Vlastné imanie16 tis. €16 tis. €15 tis. €29 tis. €
Základné imanie14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
HV minulých rokov1 543 €1 543 €1 543 €1 203 €
HV za účtovné obdobie po zdanení0 €0 €−340 €14 tis. €
Záväzky0 €0 €340 €45 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €109 €
Krátkodobé záväzky0 €0 €340 €44 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €716 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie4 835,87 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

27 registrovaných činností

  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyPlatné od štvrtok 17. apríla 2025
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokPlatné od štvrtok 17. apríla 2025
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovPlatné od štvrtok 17. apríla 2025
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Finančný leasingPlatné od štvrtok 10. apríla 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 10. apríla 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod utorok 8. apríla 2025

    Adresa Banská ulica 122/33, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika

  • Peter GerekUkončené
    Likvidátorpondelok 1. februára 2016 – štvrtok 28. januára 2021

    Adresa Florinova 871/16, 02901 Námestovo, Slovenská republika

  • Peter GerekUkončené
    Konateľštvrtok 10. apríla 2014 – streda 16. apríla 2025

    Adresa Florinova 871/16, 02901 Námestovo, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 3
  • Peter FinikAktívne
    Prokuristaod štvrtok 17. apríla 2025

    Adresa Nová bobrovská 100/35, 02943 Zubrohlava, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 17. apríla 2025

    Adresa Banská ulica 122/33, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad14 000 EUR
  • Peter GerekUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 10. apríla 2014 – streda 16. apríla 2025

    Adresa Florinova 871/16, 02901 Námestovo, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad14 000 EUR

História firmy

4 zmeny v registri

  • Názvy

    4 záznamy
    • RAKVIEM, s. r. o.od štvrtok 17. apríla 2025
    • PG servis s.r.o.piatok 29. januára 2021 – streda 16. apríla 2025
    • PG servis s.r.o., v likvidáciistreda 2. marca 2016 – štvrtok 28. januára 2021
    • PG servis s.r.o.štvrtok 10. apríla 2014 – utorok 1. marca 2016
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Kliňanská cesta 565, 02901 Námestovo, Slovenská republikaod štvrtok 17. apríla 2025
    • Florinova 871/16, 02901 Námestovo, Slovenská republikaštvrtok 10. apríla 2014 – streda 16. apríla 2025

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/62242/L
Právny stav
V likvidácii
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 29. januára 2021Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.2.2016 Skončenie likvidácie - dátum: 15.12.2020
  • streda 2. marca 2016Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.2.2016
RAKVIEM, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

RAKVIEM, s. r. o.

Kliňanská cesta 565, 02901 Námestovo

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.