Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47739843・Mukačevská 29, 08001 Prešov・Založené 2014
Obrat 2024
450 tis. €
+65 %Zisk 2024
29 tis. €
+294 %Aktíva
266 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
68 tis. €
+78 %Zadlženosť
74,6 %
−1,9 ppHrubá marža
12,1 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,5 %
+3,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
43,1 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
+4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
+291 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 51 tis. € | 212 tis. € | 273 tis. € | 449 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € | 54 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 51 tis. € | 212 tis. € | 273 tis. € | 450 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 972 € | 12 tis. € | 7 392 € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 119 € | 3 219 € | 2 093 € | 7 951 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 77 tis. € | 162 tis. € | 266 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 21 tis. € | 73 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 21 tis. € | 73 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 56 tis. € | 88 tis. € | 157 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 € | 38 tis. € | 39 tis. € | 69 tis. € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 18 tis. € | 50 tis. € | 88 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 77 tis. € | 162 tis. € | 266 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 31 tis. € | 38 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 8 808 € | 17 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 972 € | 12 tis. € | 7 392 € | 29 tis. € |
| Záväzky | 3 016 € | 47 tis. € | 124 tis. € | 198 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 016 € | 28 tis. € | 105 tis. € | 180 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Azovská 7, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 12, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Azovská 7, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 12, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.