Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47744197・Na hlinách 7145/31C, 91701 Trnava・Založené 2014
Obrat 2020
226 €
Zisk 2020
−829 €
+23 %Aktíva
3 083 €
+89 %Vlastný kapitál
−3 418 €
−398 %Zadlženosť
210,9 %
+181 ppHrubá marža
-102,2 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-366,8 %
Zisk / výnosy
ROA
-26,9 %
+39 ppRentabilita aktív
ROE
24,3 %
+118 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
−90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−829 €
−38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+80 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 399 €
−484 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-58,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 550 € | 0 € | 226 € |
| Pridaná hodnota | −303 € | 219 € | −482 € | −231 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 550 € | 0 € | 226 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −883 € | −361 € | −1 079 € | −829 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 480 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 067 € | 2 706 € | 1 627 € | 3 083 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 981 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 981 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 067 € | 2 706 € | 1 627 € | 2 102 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 240 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 € | 40 € | 0 € | 59 € |
| Finančné účty | 3 051 € | 2 666 € | 1 627 € | 1 803 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 067 € | 2 706 € | 1 627 € | 3 083 € |
| Vlastné imanie | 2 586 € | 2 225 € | 1 146 € | −3 418 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 531 € | −2 414 € | −2 775 € | −7 589 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −883 € | −361 € | −1 079 € | −829 € |
| Záväzky | 481 € | 481 € | 481 € | 6 501 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 481 € | 481 € | 481 € | 6 501 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Na hlinách 7145/31C, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 2425/2, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7145/31C, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7145/31C, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7145/31C, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 2425/2, 90101 Malacky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.