Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47750324・Petöfiho 38, 077 01 Kráľovský Chlmec・Založené 2014
Obrat 2025
4 079 €
−63 %Zisk 2025
−1 332 €
−1 157 %Aktíva
15 tis. €
−5,8 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−9,1 %Zadlženosť
13,9 %
+3,1 ppHrubá marža
-17,0 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-32,7 %
−32 ppZisk / výnosy
ROA
-9,1 %
−8,4 ppRentabilita aktív
ROE
-10,5 %
−9,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,21
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−992 €
−524 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-34,3 %
−180 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 4 078 € |
| Pridaná hodnota | 2 445 € | −1 014 € | 647 € | −694 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 4 079 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 801 € | −1 429 € | −106 € | −1 332 € |
| Daň z príjmov | 317 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 474 € | 8 840 € | 8 840 € | 8 865 € |
| Finančné účty | 8 711 € | 6 788 € | 6 782 € | 5 846 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −13 tis. € | −14 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 801 € | −1 429 € | −106 € | −1 332 € |
| Záväzky | 1 714 € | 1 586 € | 1 687 € | 2 041 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 714 € | 1 586 € | 1 687 € | 2 041 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Révész utca 16, 3980 Sátoraljaújhely, Maďarsko
Adresa Révész utca 16, 3980 Sátoraljaújhely, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.