Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47751011・Kliňanská cesta 567, 02901 Námestovo・Založené 2014
Obrat 2025
2,02 mil. €
+16 %Zisk 2025
6 375 €
+72 %Aktíva
1,78 mil. €
+8,1 %Vlastný kapitál
840 tis. €
+0,8 %Zadlženosť
52,7 %
+3,4 ppHrubá marža
36,6 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
0,8 %
+0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,56
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
63,1 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
924 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,69 mil. € | 1,77 mil. € | 1,74 mil. € | 2,02 mil. € |
| Pridaná hodnota | 601 tis. € | 697 tis. € | 592 tis. € | 741 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,75 mil. € | 1,87 mil. € | 1,75 mil. € | 2,02 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 35 tis. € | 3 712 € | 6 375 € |
| Daň z príjmov | 9 065 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 065 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,67 mil. € | 1,62 mil. € | 1,64 mil. € | 1,78 mil. € |
| Neobežný majetok | 791 tis. € | 629 tis. € | 652 tis. € | 490 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 776 tis. € | 614 tis. € | 636 tis. € | 475 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 877 tis. € | 994 tis. € | 991 tis. € | 1,29 mil. € |
| Zásoby | −9 591 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 185 tis. € | 154 tis. € | 177 tis. € | 348 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 702 tis. € | 840 tis. € | 814 tis. € | 937 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,67 mil. € | 1,62 mil. € | 1,64 mil. € | 1,78 mil. € |
| Vlastné imanie | 795 tis. € | 830 tis. € | 833 tis. € | 840 tis. € |
| Základné imanie | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 095 € | 5 095 € | 5 095 € | 5 095 € |
| HV minulých rokov | 763 tis. € | 785 tis. € | 819 tis. € | 823 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 35 tis. € | 3 712 € | 6 375 € |
| Záväzky | 782 tis. € | 794 tis. € | 810 tis. € | 936 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 396 € | −284 € | −28 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 209 tis. € | 219 tis. € | 235 tis. € | 361 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 112 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 460 tis. € | 575 tis. € | 575 tis. € | 575 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 92 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Rabčice 349, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 355, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Plátenícka 531/29, 02942 Bobrov, Slovenská republika
Adresa Rabčice 349, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 355, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 415, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Plátenícka 531/29, 02942 Bobrov, Slovenská republika
Adresa Rabčice 309, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 349, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 355, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Rabčice 415, 02945 Rabčice, Slovenská republika
Adresa Hlavná 494, 02944 Rabča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.