Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47752165・Tolstého 1209/4, 010 01 Žilina・Založené 2014
Obrat 2025
1,29 mil. €
+90 %Zisk 2025
165 tis. €
+10 919 %Aktíva
1,15 mil. €
+5,2 %Vlastný kapitál
747 tis. €
+9,5 %Zadlženosť
35,0 %
−2,6 ppHrubá marža
24,3 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,8 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
14,4 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
22,1 %
+22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,93
−5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
209 tis. €
+267 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−76 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
354 tis. €
−9,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 994 tis. € | 1,94 mil. € | 679 tis. € | 1,25 mil. € |
| Pridaná hodnota | 163 tis. € | 321 tis. € | 147 tis. € | 304 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 996 tis. € | 1,94 mil. € | 679 tis. € | 1,29 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 92 tis. € | 204 tis. € | 1 498 € | 165 tis. € |
| Daň z príjmov | 25 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 25 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,05 mil. € | 1,17 mil. € | 1,09 mil. € | 1,15 mil. € |
| Neobežný majetok | 288 tis. € | 375 tis. € | 324 tis. € | 413 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 288 tis. € | 375 tis. € | 324 tis. € | 413 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 760 tis. € | 794 tis. € | 768 tis. € | 735 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 57 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 461 tis. € | 477 tis. € | 150 tis. € | 399 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 299 tis. € | 318 tis. € | 561 tis. € | 337 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,05 mil. € | 1,17 mil. € | 1,09 mil. € | 1,15 mil. € |
| Vlastné imanie | 476 tis. € | 681 tis. € | 682 tis. € | 747 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 856 € | 856 € | 856 € | 856 € |
| HV minulých rokov | 379 tis. € | 470 tis. € | 675 tis. € | 576 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 92 tis. € | 204 tis. € | 1 498 € | 165 tis. € |
| Záväzky | 572 tis. € | 489 tis. € | 410 tis. € | 401 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 432 tis. € | 420 tis. € | 376 tis. € | 381 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 140 tis. € | 69 tis. € | 33 tis. € | 21 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Oravská 2351/2, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Rakové 660/62, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 2351/2, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Rakové 660/62, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 2351/2, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.