Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BM - STAV, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47752891Podvysoká 110, 023 57 PodvysokáZaložené 2014

Obrat 2025

0

−100 %
IČO
47752891
DIČ
2024076967
IČ DPH
SK2024076967, podľa §4, registrácia od streda 1. decembra 2021
Sídlo
BM - STAV, s.r.o.Podvysoká 110 023 57 Podvysoká
Dátum vzniku
sobota 12. apríla 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/62254/L

Zisk 2025

−443 €

−122 %

Aktíva

8 416 €

−5,2 %

Vlastný kapitál

−10 tis. €

−4,6 %

Zadlženosť

220,4 %

+11 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−122 %
−10 tis. €3 460 €4 418 €1 388 €1 941 €−324 €7 €2 659 €−26 tis. €5 899 €2 032 €−443 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−100 %
43 tis. €29 tis. €13 tis. €23 tis. €6 350 €12 tis. €42 tis. €187 tis. €139 tis. €19 tis. €2 500 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-5,3 %

−28 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,4 %

+25 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,45

−5,1 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−103 €

−104 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-330,1 %

−345 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−10 tis. €

−4,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-24,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

43 tis. €201429 tis. €201513 tis. €201623 tis. €20176 350 €201812 tis. €201942 tis. €2020187 tis. €2021209 tis. €202219 tis. €20232 500 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru139 tis. €19 tis. €2 500 €0 €
Pridaná hodnota16 tis. €8 756 €2 500 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti209 tis. €19 tis. €2 500 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−26 tis. €5 899 €2 032 €−443 €
Daň z príjmov2 546 €1 042 €358 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok8 416 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−10 tis. €
  • Záväzky19 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom17 tis. €22 tis. €8 877 €8 416 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok17 tis. €22 tis. €8 877 €8 416 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €2 €0 €0 €
Finančné účty17 tis. €22 tis. €8 877 €8 416 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky17 tis. €22 tis. €8 877 €8 416 €
Vlastné imanie−18 tis. €−12 tis. €−9 687 €−10 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov2 679 €−23 tis. €−17 tis. €−15 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−26 tis. €5 899 €2 032 €−443 €
Záväzky35 tis. €33 tis. €19 tis. €19 tis. €
Dlhodobé záväzky45 €45 €45 €45 €
Krátkodobé záväzky35 tis. €33 tis. €19 tis. €19 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €494 €480 €0 €7 €0 €2 143 €2 546 €1 042 €358 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 12. apríla 2014
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od sobota 12. apríla 2014
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 12. apríla 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 12. apríla 2014

    Adresa Podvysoká 110, 02357 Podvysoká, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 12. apríla 2014

    Adresa Podvysoká 110, 02357 Podvysoká, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/62254/L
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BM - STAV, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BM - STAV, s.r.o.

Podvysoká 110, 023 57 Podvysoká

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.