Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

LARMAX s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47764643Ul. L. Novomeského 846/12, 984 03 LučenecZaložené 2014

Obrat 2025

0

IČO
47764643
DIČ
2024089122
IČ DPH
Sídlo
LARMAX s.r.o.Ul. L. Novomeského 846/12 984 03 Lučenec
Dátum vzniku
streda 7. mája 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/26827/S

Zisk 2025

−340 €

+0,0 %

Aktíva

1 627 €

−36 %

Vlastný kapitál

−9 385 €

−3,8 %

Zadlženosť

676,8 %

+219 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+0,0 %
−163 €−18 tis. €−14 tis. €−11 tis. €−2 164 €−6 465 €1 271 €3 189 €30 €−442 €−340 €−340 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

14 tis. €31 tis. €27 tis. €600 €0 €0 €3 650 €5 344 €1 965 €2 230 €0 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-20,9 %

−7,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

3,6 %

−0,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,97

−14 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

0 €

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

−46 €

−116 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-23,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

9 320 €

+0,0 %

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

7 693 €

+13 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

14 tis. €201438 tis. €201527 tis. €2016600 €20171 500 €20180 €20193 650 €20205 346 €20211 975 €20222 318 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1 965 €2 230 €0 €0 €
Pridaná hodnota1 345 €258 €0 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti1 975 €2 318 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení30 €−442 €−340 €−340 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok1 627 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−9 385 €
  • Záväzky11 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom4 677 €3 195 €2 530 €1 627 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok4 677 €3 195 €2 530 €1 627 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Finančné účty4 677 €3 195 €2 530 €1 627 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky4 677 €3 195 €2 530 €1 627 €
Vlastné imanie−8 263 €−8 705 €−9 045 €−9 385 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−14 tis. €−14 tis. €−14 tis. €−15 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení30 €−442 €−340 €−340 €
Záväzky13 tis. €12 tis. €12 tis. €11 tis. €
Dlhodobé záväzky19 €19 €19 €19 €
Krátkodobé záväzky3 601 €2 561 €2 236 €1 673 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé9 320 €9 320 €9 320 €9 320 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 7. mája 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 7. mája 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 7. mája 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 7. mája 2014
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovnePlatné od streda 7. mája 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 7. mája 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 7. mája 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 7. mája 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 7. mája 2014
  • Stavebné cenárstvoPlatné od streda 7. mája 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 10. decembra 2018

    Adresa Ulica Ladislava Novomeského 846/12, 98403 Lučenec, Slovenská republika

  • Peter FeterikZaniknuté
    Konateľstreda 7. mája 2014 – utorok 2. septembra 2014

    Adresa Ul. L. Novomeského 846/2, 98403 Lučenec, Slovenská republika

  • Peter FeterikZaniknuté
    Konateľstreda 7. mája 2014 – streda 2. januára 2019

    Adresa Ul. L. Novomeského 846/12, 98403 Lučenec, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 3. januára 2019

    Adresa Ulica Ladislava Novomeského 846/12, 98403 Lučenec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Peter FeterikZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 7. mája 2014 – streda 2. januára 2019

    Adresa Ul. L. Novomeského 846/12, 98403 Lučenec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/26827/S
Hlavná činnosť
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 3. januára 2019Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 3. 12. 2018
LARMAX s.r.o.

Sídlo spoločnosti

LARMAX s.r.o.

Ul. L. Novomeského 846/12, 984 03 Lučenec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.