Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47768444・Pokroku 183/7, 04011 Košice - mestská časť Západ・Založené 2014
Obrat 2025
42 tis. €
−21 %Zisk 2025
15 tis. €
−7,9 %Aktíva
59 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
56 tis. €
+37 %Zadlženosť
5,3 %
−7,1 ppHrubá marža
65,9 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,4 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
25,6 %
−9,7 ppRentabilita aktív
ROE
27,1 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,54
+184 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
54 tis. €
+71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 30 tis. € | 43 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 31 tis. € | 53 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 997 € | 3 813 € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 021 € | 773 € | 2 939 € | 1 719 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 32 tis. € | 47 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 5 007 € | 9 083 € | 1 621 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 5 007 € | 9 083 € | 1 621 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € | 57 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 973 € | 4 197 € | 5 689 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 32 tis. € | 47 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 24 tis. € | 41 tis. € | 56 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 9 040 € | 15 tis. € | 19 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 997 € | 3 813 € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 17 tis. € | 8 016 € | 5 724 € | 3 095 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 8 016 € | 5 724 € | 3 095 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Dénešova 1138/59, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Pokroku 183/7, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 1627/23, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Pokroku 183/7, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
Adresa Dénešova 1138/59, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Pokroku 183/7, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 1627/23, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.