Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47775769・Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2024
4 825 €
+1 106 %Zisk 2024
559 €
+116 %Aktíva
7 052 €
+15 %Vlastný kapitál
6 712 €
+9,1 %Zadlženosť
4,8 %
+4,8 ppHrubá marža
18,6 %
+897 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,6 %
+890 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
+65 ppRentabilita aktív
ROE
8,3 %
+65 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,74
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
899 €
+126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,8 %
+38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 712 €
+9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 755 € | 9 800 € | 400 € | 4 825 € |
| Pridaná hodnota | 124 € | 126 € | −3 512 € | 899 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 755 € | 9 800 € | 400 € | 4 825 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 124 € | 126 € | −3 512 € | 559 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 539 € | 9 686 € | 6 153 € | 7 052 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 539 € | 9 686 € | 6 153 € | 7 052 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 539 € | 9 686 € | 6 153 € | 7 052 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 539 € | 9 686 € | 6 153 € | 7 052 € |
| Vlastné imanie | 9 539 € | 9 665 € | 6 153 € | 6 712 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 129 € | 4 253 € | 4 379 € | 867 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 124 € | 126 € | −3 512 € | 559 € |
| Záväzky | 0 € | 21 € | 0 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 21 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3177/12, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.