Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47783567・Komenského 801/22, 06901 Snina・Založené 2014
Obrat 2025
1,58 mil. €
−18 %Zisk 2025
3 540 €
−42 %Aktíva
850 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
686 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
19,3 %
−11 ppHrubá marža
2,6 %
+0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
0,5 %
−0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,40
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 380 €
−5,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
52,0 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
635 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,98 mil. € | 1,92 mil. € | 1,93 mil. € | 1,58 mil. € |
| Pridaná hodnota | 184 tis. € | 263 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,98 mil. € | 1,92 mil. € | 1,93 mil. € | 1,58 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 135 tis. € | 189 tis. € | 6 124 € | 3 540 € |
| Daň z príjmov | 36 tis. € | 50 tis. € | 1 692 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 618 tis. € | 871 tis. € | 973 tis. € | 850 tis. € |
| Neobežný majetok | 51 tis. € | 62 tis. € | 98 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 51 tis. € | 62 tis. € | 98 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 567 tis. € | 809 tis. € | 875 tis. € | 779 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 29 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 283 tis. € | 275 tis. € | 671 tis. € | 510 tis. € |
| Finančné účty | 284 tis. € | 534 tis. € | 175 tis. € | 157 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 618 tis. € | 871 tis. € | 973 tis. € | 850 tis. € |
| Vlastné imanie | 488 tis. € | 677 tis. € | 683 tis. € | 686 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 348 tis. € | 483 tis. € | 672 tis. € | 678 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 135 tis. € | 189 tis. € | 6 124 € | 3 540 € |
| Záväzky | 130 tis. € | 194 tis. € | 290 tis. € | 164 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 113 tis. € | 185 tis. € | 244 tis. € | 144 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 17 tis. € | 9 347 € | 29 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Partizánska 2539/30, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Komenského 801/22, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Komenského 801/22, 06901 Snina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.