Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47784563・Račianska 75, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2014
Obrat 2020
4 700 €
−91 %Zisk 2020
−69 €
−133 %Aktíva
16 tis. €
−80 %Vlastný kapitál
16 tis. €
−0,4 %Zadlženosť
0,0 %
−80 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,5 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
-0,4 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−69 €
−126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
283,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 54 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −2,4 mil. € | −550 € | 303 € | −83 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11,91 mil. € | 0 € | 54 tis. € | 4 700 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4,86 mil. € | 11 tis. € | 210 € | −69 € |
| Daň z príjmov | 1,29 mil. € | 3 067 € | 56 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7,41 mil. € | 1,31 mil. € | 80 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 062 € | 4 062 € | 4 062 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 062 € | 4 062 € | 4 062 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7,4 mil. € | 1,31 mil. € | 76 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7,39 mil. € | 500 € | 500 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 1,31 mil. € | 76 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7,41 mil. € | 1,31 mil. € | 80 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 4,87 mil. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 906 € | 0 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4,86 mil. € | 11 tis. € | 210 € | −69 € |
| Záväzky | 2,54 mil. € | 1,3 mil. € | 64 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 1,25 mil. € | 829 € | 829 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,29 mil. € | 1,3 mil. € | 63 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Tehelná 9, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Holom vrchu 8355/6, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tehelná 9, 83103 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 126, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Na Holom vrchu 6, 84101 Bratislava-Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vasilissis Freiderikis 10, JACKI COURT, 4th floor, Office 402, 1066 Nicosia, Cyperská republika
Adresa Križkova 9, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cannon Road 20, SVR 9039 Santa Venera, Maltská republika
Adresa Križkova 9, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
NPL services s.r.o., v likvidácií
Račianska 75, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.