Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47788071・Geologická 36, 82106 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2025
271 tis. €
+12 %Zisk 2025
72 tis. €
+78 %Aktíva
409 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
404 tis. €
+22 %Zadlženosť
1,2 %
−4,3 ppHrubá marža
38,8 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,5 %
+9,8 ppZisk / výnosy
ROA
17,5 %
+6,1 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
+5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
75,82
+319 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
94 tis. €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
−2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
373 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 61 tis. € | 161 tis. € | 242 tis. € | 271 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 101 tis. € | 57 tis. € | 105 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 67 tis. € | 161 tis. € | 242 tis. € | 271 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 74 tis. € | 40 tis. € | 72 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 714 € | 23 tis. € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 229 tis. € | 328 tis. € | 352 tis. € | 409 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 227 € | 1 392 € | 557 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 227 € | 1 392 € | 557 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 227 tis. € | 327 tis. € | 351 tis. € | 378 tis. € |
| Zásoby | 631 € | 688 € | 688 € | 1 011 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 178 tis. € | 209 tis. € | 283 tis. € | 1 267 € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 117 tis. € | 68 tis. € | 376 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 229 tis. € | 328 tis. € | 352 tis. € | 409 tis. € |
| Vlastné imanie | 218 tis. € | 292 tis. € | 332 tis. € | 404 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 191 tis. € | 209 tis. € | 283 tis. € | 324 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 74 tis. € | 40 tis. € | 72 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 36 tis. € | 19 tis. € | 4 988 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 36 tis. € | 19 tis. € | 4 988 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 98 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Hollého 12, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Štefánikova trieda 82/64, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Hollého 12, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Hollého 12, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Hollého 12, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Štefánikova trieda 82/64, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.