Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47788135・Eötvösova 12, 945 01 Komárno・Založené 2014
Obrat 2018
21 €
Zisk 2018
−584 €
+72 %Aktíva
2 066 €
−37 %Vlastný kapitál
−1 564 €
−60 %Zadlženosť
175,7 %
+46 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2 781,0 %
Zisk / výnosy
ROA
-28,3 %
+34 ppRentabilita aktív
ROE
37,3 %
−172 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−584 €
+63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 564 €
−60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −926 € | −602 € | −1 573 € | −605 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 21 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 437 € | −1 082 € | −2 053 € | −584 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 480 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 480 € | 480 € | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 955 € | 4 873 € | 3 280 € | 2 066 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 955 € | 4 873 € | 3 280 € | 2 066 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 5 955 € | 4 873 € | 3 280 € | 2 066 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 955 € | 4 873 € | 3 280 € | 2 066 € |
| Vlastné imanie | 2 155 € | 1 073 € | −980 € | −1 564 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −1 408 € | −2 845 € | −3 927 € | −5 980 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 437 € | −1 082 € | −2 053 € | −584 € |
| Záväzky | 3 800 € | 3 800 € | 4 260 € | 3 630 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 800 € | 3 800 € | 4 260 € | 3 630 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Készenléti lakótelep 28. 2a, 8100 Várpalota, Maďarsko
Adresa Táncsics Mihály utca 3, 8226 Alsóörs, Maďarsko
Adresa Készenléti lakótelep 28. 2a, 8100 Várpalota, Maďarsko
Adresa Loki utca 60, 8226 Alsóörs, Maďarsko
Adresa Táncsics Mihály utca 3, 8226 Alsóörs, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.