Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47798955・Miletičova 21, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2014
Obrat 2020
0 €
−100 %Zisk 2020
−5 219 €
−117 %Aktíva
138 tis. €
−6,0 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−23 %Zadlženosť
87,7 %
+2,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-3,8 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
-30,7 %
−167 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
−3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 219 €
−114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 19 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 2 539 € | −604 € | −9 899 € | −3 222 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 19 tis. € | 115 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 480 € | −6 027 € | 30 tis. € | −5 219 € |
| Daň z príjmov | 1 106 € | 0 € | 6 204 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 106 € | 0 € | 6 204 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 196 tis. € | 193 tis. € | 147 tis. € | 138 tis. € |
| Neobežný majetok | 59 tis. € | 53 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 59 tis. € | 53 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 137 tis. € | 140 tis. € | 147 tis. € | 138 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 137 tis. € | 140 tis. € | 147 tis. € | 138 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 € | 9 € | 52 € | 389 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 196 tis. € | 193 tis. € | 147 tis. € | 138 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 980 € | −8 007 € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −2 480 € | −8 507 € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 480 € | −6 027 € | 30 tis. € | −5 219 € |
| Záväzky | 198 tis. € | 201 tis. € | 125 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 197 tis. € | 200 tis. € | 124 tis. € | 120 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 160 € | 1 160 € | 1 160 € | 1 160 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Hannplatz 1, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Miloetičova 21, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Arbesbachgasse 15/14, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Hannplat 1, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Sliezska 9, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hannplatz 1, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Sliezska 9, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hannplatz 1, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Arbesbachgasse 15/14, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Hannplatz 1, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Arbesbachgasse 15/14, 1190 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Sliezska 9, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Alpha Construction Services k. s.
Miletičova 21, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.