Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47823755・Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava-Nové Mesto・Založené 2014
Obrat 2025
327 tis. €
−35 %Zisk 2025
7 341 €
−48 %Aktíva
491 tis. €
+0,8 %Vlastný kapitál
256 tis. €
+13 %Zadlženosť
47,9 %
−5,7 ppHrubá marža
7,6 %
−9,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
−3,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,02
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 292 €
−48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
−24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 281 tis. € | 387 tis. € | 501 tis. € | 311 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 68 tis. € | 85 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 289 tis. € | 387 tis. € | 501 tis. € | 327 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 368 € | 3 565 € | 14 tis. € | 7 341 € |
| Daň z príjmov | 1 958 € | 948 € | 3 840 € | 1 951 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 958 € | 948 € | 3 840 € | 1 951 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 507 tis. € | 473 tis. € | 487 tis. € | 491 tis. € |
| Neobežný majetok | 465 tis. € | 445 tis. € | 426 tis. € | 447 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 465 tis. € | 445 tis. € | 426 tis. € | 447 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 28 tis. € | 61 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 8 086 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 196 € | 7 601 € | 6 973 € | 4 750 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 3 713 € | 34 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 507 tis. € | 473 tis. € | 487 tis. € | 491 tis. € |
| Vlastné imanie | 212 tis. € | 196 tis. € | 226 tis. € | 256 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 36 tis. € | 40 tis. € | 54 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 368 € | 3 565 € | 14 tis. € | 7 341 € |
| Záväzky | 294 tis. € | 277 tis. € | 261 tis. € | 235 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 198 € | 372 € | 558 € | 607 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 970 € | 9 122 € | 13 tis. € | 7 285 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 285 tis. € | 268 tis. € | 247 tis. € | 227 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Hlavná 527/27, 91965 Dolná Krupá, Slovenská republika
Adresa Hlboká 5943/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Hlavná 527/27, 91965 Dolná Krupá, Slovenská republika
Adresa Hlboká 5943/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.